KS Sokół Wręczyca - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Maraton Waleńczów - Orlik Blachownia 1:9
  • Orzeł Kiedrzyn - Płomień Czarny Las 0:0
  • Znicz Kłobuck - Olimpia Truskolasy 3:3
  • Grom Cykarzew - Naprzód Ostrowy 0:4
  • Oksza Łobodno - Błękitni Libidza 7:0
  • Pogoń Blachownia - Sokół Wręczyca Wielka 2:0

pon.

Długo wyczekiwane zwycięstwo.

• autor: sokwre, 2015-04-14 11:41

W sobotę w 17 kolejce spotkań o mistrzostwo A-Klasy Sokół bo bardzo ciężkim meczu wygrał na wyjeździe z Orlikiem Blachownia 3:2.

Mecz ułożył się dla naszych piłkarzy bardzo dobrze, już w jednej z nielicznych akcji w pierwszej połowie Karol Barzak bardzo mocnym strzałem wyprowadził Sokół na prowadzenie.

Po bramce nasi piłkarze grali co raz słabiej  a skutkiem była stracona bramka w końcówce połówki. Orlik miał jeszcze jedną szansę za raz po strzeleniu bramki ale po strzale z rzutu wolnego nasz bramkarz wyciągnął piłkę z samego okienka bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Po zmianie stron nasza drużyna wyciągnęła wnioski i zaczęła grać dobrze taktycznie i z dużym zaangażowaniem co przyniosły dobre zmiany wykonane zaraz po przerwie. Za kontuzjowanego Marszałka wszedł Zachwyc a słabiej spisującego Fajera zastąpił Ściubidło. Po akcji tych dwóch zawodników nasza drużyna wyszła na prowadzenie . Dośrodkowanie z rzutu wolnego dobrze wykonał Zachwyc a Jarkowi nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do siatki. (przypominamy że jest to pierwsza bramka Jarka w oficjalnym meczu w naszj drużynie) Niestety dwie minuty później po niezrozumieniu się naszych obrońców z bramkarzem Sokół stracił bramkę po strzale głową napastnika gospodarzy. W 70 minucie na boisku pojawił się Matyja zmieniając Koćwina i był to strzał w 10. Dorian powalczył w narożniku boiska o bezpańską piłkę wywalczył ją dośrodkował na bramkarzem Orlika co pozwoliło Kotasowi skierować piłkę do pustej bramki. Tym samym Kotas ustalił wynik spotkania na 3:2 i nasi piłkarze mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Wyniik spotkania: 2:3 (1:1)

Skład:

Łukaszewicz - Kotkowski,Pilarek,Zając,Marszałek(Zachwyc) - Dyła,Rycharski,Barzak, Koćwin (Matyja) , Kotas(Kotarski)  - Fajer (Ściubidło)

Na kolejny mecz zapraszamy w Sobotę na stadion we Wręćzycy Wielkiej ul. Sportowa 2 przeciwnikiem Sokoła będzie Maraton Waleńczów.

autor: ~Michalwestham 2015-04-14 19:23:54

avatar Nic z tego nie rozumiem? W Zawadach Kotas wylatuje za czerwoną w następnym meczu już gra?
W sumie nie istotne. Ważne,że zostało 5 meczy i nawet nie chcę pisać jakie znaczenie one mają ! Pozostaje mi tylko kibicować. Ave Sokół! :P

Autor: Treść:pozostało znaków:

Skra Częstochowa Juniorzy Sokół Wręczyca Wielka
Skra Częstochowa Juniorzy 3:1 Sokół Wręczyca Wielka
2016-01-30, 11:00:00
Stadion Skra Częstochowa

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Maraton Waleńczów 1:9 Orlik Blachownia
Orzeł Kiedrzyn 0:0 Płomień Czarny Las