piątek

Aktualności

KS Sokół - Liswarta Popów 1:3

• autor: adminkssokol, 2014-09-14 09:50

W piątej kolejce A klasy grupy I KS Sokół uległ na własnym boisku Liswarcie Popów 1:3.

Mimo, że to dopiero piąta seria gier przez niektórych mecz ten uznawany był jako bardzo ważny w kontekście awansu do Klasy Okręgowej. Spotkanie dobrze ułożyło się dla gości z Popowa, którzy już w drugiej minucie spotkania za sprawą Michała Wójcika objęli prowadzenie. Gospodarze przez niemal całą pierwszą połowe nie mieli pomysłu na rozegranie piłki często w łatwy sposób tracąc ją. Jednak w 45 minucie gry wyrównali dzięki celnemu strzałowi z rzutu karnego Mateusza Traczyka. Drugą połowe lepiej rozpoczeli podopieczni Ireneusza Jury, którzy grali szybciej i agresywniej w stosunku do pierwszej części gry. Drużyna gości nie miała miejsca na spokojne rozgrywanie piłki, przez co zarysowała się przewaga gospodarzy. Mimo tego na prowadzenie w 56 minucie ponownie wyszła drużyna z Popowa. Po wrzucie piłki w pole karne z autu bramkę zdobył grający trener gości - Tomasz Czok. Od tego momentu zarysowała się wyraźna przewaga gospodarzy, którzy mieli jednak mimo kilku okazji problem z pokonaniem golkipera gości. W ostatnich minutach gospodarze chcąc doprowadzić do wyrównania niemal całą drużyną atakowali bramkę przyjezdnych. W doliczonym czasie gry, po stracie piłki na połowie przeciwnika z kontrą ruszyli zawodnicy Liswarty, a szanse gospodarzom na wywalczenie choćby punktu odebrał zawodnik, który w okresie przygotowawczym rozegrał w barwach Sokoła Wręczyca sparing z drużyną Stradom - AJD Częstochowa, a jednocześnie strzelec pierwszej bramki w tym spotkaniu - Michał Wójcik. Drużynie Liswarty Popów składamy gratulacje, tym bardziej, że widząc euforię w oczach jej zawodników oraz niespotykaną radość jaka panowała w ich szeregach po zakończeniu spotkania śmiało możemy stwierdzić, że pokonanie Sokoła Wręczyca na jego boisku było dla nich ogromnym sukcesem, a zarazem jednym z większych osiągnięć w dotychczasowej karierze.

KS Sokół - Liswarta Popów 1:3 (1:1)

Bramki: Liswarta (2'), Traczyk(k) (45'), Liswarta (56'), Liswarta (90+2')

KS Sokół: Wójcik - Marszałek, Zębik, Zając, Kotkowski - Rycharski, Zachwyc (63 Fajer), Koćwin, Barzak, Traczyk (83 Matyja) - Soluch (78 Dyła)

Trener: I.Jura

Liswarta Popów: Majchrzak, Leszczyk K., Suchański (71 Bąk), Bik W., Pagacz, Bielecki, Duda, Leszczyk M., Bik Sz. (60 Kawka), Wójcik, Czok (75 Ptak)

Trener: T.Czok

• Komentarzy [26]
  • czytano: [690]

autor: ~kibic 2014-09-14 10:58:13

avatar Sędzia niestety nie popisał się ..

autor: ~kibic 2014-09-14 10:58:33

avatar Młodzi trampkarze 7:0 wygrali

autor: ~miejscowy 2014-09-14 12:45:22

avatar jak się oddaje w pierwszej połowie jeden strzał na bramkę to co tu mieć pretensje do sędziego

autor: ~widz 2014-09-14 12:56:42

avatar Sędziowie bardzo słabi jednak trzeba przyznać że Sokół był wczoraj po prostu słabszy od Liswarty.

autor: ~anonim 2014-09-14 20:01:36

avatar będzie jakaś relacja?

autor: ~obserwator bezstronny 2014-09-15 16:57:33

avatar skandaliczne sedziowanie,to prawda-niezrozumiale decyzje,klotnie zawodnikow z arbitrem,pozwalanie na niekontrolowana gre faulem.tacy ludzie nie powinni ,prowadzic meczow.druga sprawa,rzucajaca sie-zenujace zachowanie publicznosci[licznie zgromadzonej],pyskowki ,wyzwiska nie dawaja chluby wreczycy

autor: ~kibic 2014-09-15 17:30:00

avatar to prawda,ale gra tez daje wiele do zyczenia

autor: ~widz 2014-09-16 13:56:46

avatar Cieszyli się po zwycięstwie ...faktycznie-zbrodnia.

autor: ~średniak 2014-09-16 18:40:02

avatar Człowieku o czym ty piszesz?Notorycznie dostawaliście baty od Liswarty i stąd ta złośliwość?Kiedy Popów przez 6 czy 7 sezonów grał w okręgówce wy kisiliście się w A klasie. Może przypomnę miejsca na koniec ostatnich 13 sezonów Sokoła: 7,5,3,7,7,8,7,9,11,9,10, 10,7. Faktycznie zwycięstwo z A klasowym średniakiem to najważniejszy wyczyn w karierze szczególnie dla Miłosza Bieleckiego (6 lat Raków Częstochowa), a także Bałtyk Gdynia, a może to najważniejsze osiągnięcie w karierze Tomasza Czoka (6 lat w Rakowie). Przypomnę na koniec bilans meczów ligowych Liswarty z Sokołem od roku 2001. 15 meczów zwycięstwa Liswarty-10, remisy-3, porażki Liswarty-2. Jak widać zwycięstw z tym A klasowym ŚREDNIAKIEM było sporo, a radość po zwycięstwach oznacza nic innego jak dobrą atmosfere w drużynie.

autor: ~anonim 2014-09-16 19:01:47

avatar sokół to taki renomowany klub że teraz jak jakaś drużyna tam pojedzie i przegra jedną bramką to też chyba powinna się cieszyć. A słowa jednego z kibiców Sokoła (jakiegoś dziadka) , że woli żeby jego drużyna grała w b klasie niż żeby grała z tymi skur...ynami z Popowa świadczy tylko o waszym kompleksie mniejszości w stosunku do Liswarty.

autor: ~anonim 2014-09-16 20:45:09

avatar hahaha no widzisz niedzielny kibicu adminie trafiłeś jak kulą w płot. Relacja fajna, ale tymi ostatnimi zdaniami wszystko zaprzepaściłeś.

autor: ~kolega kibica2 2014-09-17 11:28:02

avatar czym sie tu chwalic,ze bielecki i czok ,spedzili kilka sezonow w rakowie-ale wiekszosc w rezerwach.a poza tym ,mnostwo chlopakow z regionu ,zaczynalo lub gralo w rakowie ,

autor: ~anonim 2014-09-17 19:53:03

avatar a co jest złego w cieszeniu się po zwycięstwie? ludzie z Wręczycy są jedyni w swoim rodzaju

autor: ~zawodnik sokół 2014-09-18 13:18:40

avatar Ludzie po jaką cholerę ta dziwna paplanina.Przegraliśmy mecz bo słabiej zagraliśmy trudno zdarza się.Ciszyli się może troch i wszystko.A CO DO BIELECKIEGO to nie piszcie że to jest grajek BO JEST SŁABY i szkoda słów na tego pajaca i płaczka!

autor: ~kibic 2 2014-09-19 10:40:23

avatar zgadzam sie-placzek

autor: ~anonim 2014-09-20 19:23:08

avatar mimo że nie znam wyniku dzisiejszego meczu proszę o informację czy piłkarze Orlika cieszyli się po zakończeniu spotkania

autor: ~anonim 2014-09-21 09:06:34

avatar cieszyli sie

autor: ~anonim 2014-09-21 09:08:46

avatar i co gwiazdorzy-znowu mecz wam nie wyszedl/smiech na sali.a wystapienie prezesa-zenada.

autor: ~kibic 2014-09-21 13:57:22

avatar Wystąpienie prezesa żenada?Żenada to są kibice którzy przychodzą na mecz tylko i wyłącznie krytykować gre zawodników . Ja się pytam gdzie jest wsparcie? Jak kibice mogą śpiewać: ' Blachownia , Blachownia . To są kibice? Z drużyną się jest od początku do końca . Może i bramkarz zawalił , ale każdy może mieć gorszy dzień . Wy jako kibice powinniście wspierać tych zawodników a nie tylko krytyka i krytyka . Z drużyną się jest na dobre i na złe.

autor: ~anonim 2014-09-21 14:27:41

avatar zapewne to największe osiągnięcie w ich karierze

autor: ~kibic 2 2014-09-21 16:07:46

avatar te slabsze dni,to juz ma od poczatku.[co bylo w lobodnie].a co do druzyny,-pewnie,graa sie tak,jak sie potrafi,ale cos sie zmienia w taktyce i ustawieniu,a nie jedno klepanie.kto gra od bramki,gdy przegrywa,w dodatku bledy ,bledami popychane.poza tym trener ,chyba sie zapomina,jakie byly cele na ten sezon.kwestia kibicow-kazdy kibicuje jak chce,a gadka prezesa ,ze zamknie stadion ,i ze kibicow ma w d...,chwaly mu nie przynosi.stadion nie jest jego,a sa ludzie ,ktorzy jezdza z druzyna na kazdy mecz,wiec jak mozna im tak powiedziec

autor: ~kolega kibica2 2014-09-21 16:14:54

avatar ludzie,u nas zawsze byli wymagajacy kibice.jak zespol wygrywal ,pasowalo,jak przegrywal to zle ,i najgorsi.ale fakt faktem-prezes to moze sobie zamknac na klodke,ale brame na podworko

autor: ~Kękę 2014-09-21 16:43:34

avatar Kibice w Wreczycy są najgorsi w powiecie. Co to za kibic który wyzywa na tak naprawde kopacza amatora który oprócz tego że gra dla zabawy to jeszcze pracuje. Co się dziwić prezesowi jak musi się wstydzić za takich "Wieśniaków"

autor: ~kibic 2 2014-09-21 16:50:47

avatar to,ze sa najgorsi ,to malo powiedziane

autor: ~zawodnik 2014-09-21 17:21:55

avatar Jest kilkunastu prawdziwych kibiców którzy są z drużyną na dobre i na złe- za to im chwała i szczere Podziękowania.No ale jak wszędzie, znajdzie sie kilka zapijaczonych mord które przychodzą na mecz pokrzyczeć i naubliżać niestety "swoim" zawodnikom-szkoda, bo myśle że we wspólnym interesie powinno być dobro Sokoła, a te epitety pod adresem zawodników trenera jak i zarządu klubu tego nie przynoszą.

autor: ~anonim 2014-09-21 18:17:10