Aktualności

Oksza Łobodno - KS Sokół 2:3

• autor: adminkssokol, 2014-09-07 10:02

Po emocjonującym spotkaniu KS Sokół pokonał w Łobodnie miejscową Oksze 3:2.

Brawo drużyna ! Od takich słów należy rozpocząć relacje z wczorajszego spotkania. Pierwsza połowa zakończona prowadzeniem 2:1 to absolutna dominacja naszej drużyny. Prowadzenie w 16 minucie dał nam niezawodny od początku sezonu Mateusz Traczyk. Piłka po strzale Mateusza zanim ugrzęzła w siatce odbiła się od słupka. Pomimo prowadzenia dalej kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Nic nie wskazywało na to, że drużyna z Łobodna jest w stanie w tym spotkaniu nam zagrozić. Jednak po indywidualnym błędzie były zawodnik Sokoła Wręczyca jak i wielu innych drużyn z naszego regionu Wojciech Łebek wyrównał wynik spotkania. Bramka na 2:1 to uderzenie Mateusza Traczyka z rzutu karnego po faulu na Przemysławie Zachwycu. Po pierwszej, bardzo dobrej połowie nasza drużyna na drugą część gry wyszła mocno rozluźniona. Oksza Łobodno szukała swoich szans posyłając długie piłki na wysokiego napastnika. Jedna z nich okazała się skuteczna i dała remis gospodarzom. Bramka ta podziałała na drużyne z Wręczycy jak zimny prysznic. Obraz gry zaczął przypominać pierwszą odsłone meczu. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem po rozegranym rzucie rożnym i dograniu piłki przez Dariusza Kotkowskiego bramkę zdobył, zostając jednocześnie bohaterem spotkania Paweł Rycharski.

Oksza Łobodno - KS Sokół 2:3(1:2)

Bramki: Traczyk (16 min.), Oksza (30 min.), Traczyk(k) (36 min.), Oksza (48 min.), Rycharski (90+2)

KS Sokół: Grabiec - Dyła, Marszałek (69 Zębik), Zając, Kotkowski - Traczyk, Barzak, Rycharski, Koćwin, Zachwyc (85 Wójcik) - Fajer (69 Matyja)

Trener: I.Jura

Oksza Łobodno: Wróbel - Szymaczek (87 Mikołajczyk), Kasprzyk T., Górnik, Kasprzyk A., Pietrzak, Ściebura, Lizurej, Łebek, Zakrzewski, Turek

Trener: P.Borowski